Zarząd

Małgorzata Czaicka-Moryń - prezes fundacji

Ukończyła filologie germańską i angielską. Przez wiele lat instruktorka harcerska. Organizatorka wielu projektów międzynarodowych, wymian młodzieżowych ( szkolnych i pozaszkolnych)oraz konferencji dla liderów organizacji młodzieżowych. Uczestniczka licznych konferencji i seminariów dla liderów organizacji pozarządowych oraz lektorów języków obcych. Pasjonatka Japonii, lubi podróżować, czytać książki i gotować. Otwarta na ludzi i ciągle poszukuje nowych wyzwań zawodowych. Żona i mama dwóch cudownych chłopaków oraz psa o imieniu Newton.

Marcin Bednarkiewicz - wiceprezes fundacji

Nauczyciel języka angielskiego, a także absolwent wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Wieloletni instruktor harcerski i zuchowy.
Wielbiciel twórczości J.R.R. Tolkiena, pasjonat Wielkiej Brytanii oraz historii Wrocławia. Uwielbia górskie wędrówki i podróże (dalekie i bliskie).
Poza językiem angielskim posługuje się językiem francuskim i hiszpańskim.
Mąż i ojciec dwójki wspaniałych chłopaków.

Marek Moryń - członek zarządu fundacji

Wieloletni instruktor harcerski i działacz ekologiczny. Pierwszy Indianin Hufca ZHP Wrocław. Miłośnik kultury Indian, survivalu i turystyki górskiej. Prawnik, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Mówi przede wszystkim po rosyjsku i w Rosji czuje się jak w domu. Z literatury sięga zazwyczaj po tę dobrą, najchętniej kryminał, fantasy, ale nie pogardzi dobrym reportażem. Na co dzień mąż i ojciec oraz szczęśliwy współwłaściciel posokowca bawarskiego o imieniu Newton.

Copyright 2013. Wrocławska Fundacja Edukacji Europejskiej i Współpracy Międzynarodowej Freya. All rights reserved.

projekt: dmstudio.biz modyfikacje: ZaczO